به روش خودتون حسابداری کنید...

مقالات
نرم افزار حسابداری سدنا

یک نرم افزار حسابداری قسمت اصلی بنیادی بخش مالی یک فعالیت تجاری به شمار می آید. در نتیجه اجبارا برای مدیریت کسب و کار و شرکت خود بایستی نرم افزار حسابداری تهیه نمایید که حداکثر هم خوانی را با نیازهای کسب و کار شما داشته باشد.

در این مطلب به  ۸ خصوصیت  نرم افزار حسابداری سدنا اشاره کرده ایم:

گزارش گیری و تحلیل

دانش کافی در جهان تجارت پر رقیب امروز، سرچشمه توانایی شرکت ها به شمار می آید. این مساله یکدلیل مکفیست تا شما در پی برنامه حسابداری باشید که قدرت تحلیلی و گزارشگیری مطلوبی داشته باشد تا امکان این را داشته باشید که گونه های تحلیلی اطلاعاتی را انجام دهید و عملکرد خود را بیازمایید.

محیط گرافیکی

حسابداری یک فعالیتی است که بر پایه  اعداد بنا شده است. با به کارگیری از نشانه های گرافیکی مانند چارت‌ها و نمودارها، قادرید مسیر مالی خود را به مطلوب ترین شکل فراهم سازید، در صورتی که اعداد به تنهایی قادر نیستند چنین کارایی داشته باشند. آوردن اعداد نامفهوم در قالب چارت و نمودار، درک بهتر اطلاعات را به همراه خواهد آورد.

سرعت ، سهولت و سادگی در استفاده

با وجود اینکه سرعت عملکرد یکی از اساسی ترین  ویژگی های برگزیدن یک نرم‌افزار حسابداری تبه شمار می آید،  ولی نباید سادگی و سهولت کارایی یک برنامه نرم‌افزاری را نادیده گرفت.

پشتیبانی و خدمات شرکت رایا سپهر نرم افزار سدنا

هنگامی اهمیت پشتیبانی بیشتر به چشم می آید که نرم افزار شما با مشکل مواجه شود. یک نرم‌افزار حسابداری ایده آل بایستی از پشتیبانی و خدمات مربوطه برخوردار باشد. میزان و نوع ارائه خدمات پشتیبانی از جانب شرکت‌های ارائه کننده نرم‌افزار حسابداری در انتخاب آن نقش تعیین کننده ای دارد که خوشبختانه نرم افزاز سدنا از تیم پشتیبانی قوی تشکیل شده است که آماده پاسخگویی به کاربران عزیز می باشد .

قابلیت گسترش

تجارت شما امکان دارد علاوه بر اندازه، از لحظ زمینه فعالیت نیز توسعه یابد. در نتیجه نرم افزار حسابداری شما باید امکان اضافه شدن ماژول‌های گوناگون را دارا باشد تا بتوانید خصوصیات  مد نظر خود را به نرم افزار خود بیفزایید.

امنیت

چنانچه  به علت  صدمه پذیری نرم افزار، اطلاعات شما پاک شود، شما مستلزم پرداخت خسارات غیر قابل جبرانی می شوید. در نتیجه در هنگام خرید نرم افزار حسابداری،باید به امنیت نرم افزار توجه داشته باشید.
نرم افزار حسابداری سدنا از امنیت بسیار بالایی برخوردار است که قادر است با  فایروال‌ها و آنتی ویروس سیستم شما کنار بیاید.

آپدیت اتوماتیک

بهره گیری از یک نرم افزار قدیمی، عینا مانند  خوردن غذای فاسد است! امکان دارد به صورت مقطعی برایتان کارآمد باشد، ولی در طولانی شما را با مشکلات جدی مواجه می سازد!
قاعده و اساس مالیاتی با گذشت زمان تغییر می کنددر نتیجه شما بایستی  از نرم افزاری استفاده کنید که با ارائه آپدیت های اتوماتیک،  تغییرات نهایی ضروری را اعمال کند.

مقیاس پذیری

با گذشت زمان و کوشش بسیار و البته کمی هم شانس، تجارت شما توسعه می یابد. آیا نرم افزار حسابداری شما قدرت سازگاری وضعیت کنونی را دارد؟ نرم افزار حسابداری سدنا از قابلیت مقیاس پذیری برخوردار است! یعنی با ارتقاء داده‌ها و تراکنشات مالی تجارت شما می تواند از پس پردازش تراکنشات بربیاد.

<< >> 

مقالات نرم افزار حسابداری