به روش خودتون حسابداری کنید...

مقالات
بهترین نرم افزار حسابداری چیست؟

با توجه به نیازهای امروز و ضرورت نظارت بر امور مالی، نرم افزارهای حسابداری و مالی مختلفی وارد بازار شده اند که باعث شده  گزینش مناسب ترین نرم افزار حسابداری از بین آن ها  کمی دشوار  به نظر بیاید ولی در قدم نخست بایستی به نیازهای خودمان دقت کنبم.

به همین خاطر خصوصیت اصلی و بارزی که اغلب حسابداران و کاربران نرم افزارهای حسابداری و مالی بایستی به ارزیابی آنها بپردازند در این مطلب آورده شده است. نظر بر ارتقاء هر روزه ی شرکت های فناوری اطلاعات در حیطه تولید نرم افزار حسابداری،  شرکت ها نباید فریب بازاریابان نرم افزاری را بخورند  و با تمرکز و قیاس نرم افزارها ایده آل ترین نرم افزار حسابداری و مالی درخور با کسب و کار خود را انتخاب نمایند.

مدیریت عمومی دفتر کل

شاید با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و ضرورت جمع آوری حسابها و سال مالی، ایجاد تعادل میان دفاتر قانونی کار دشواری به نظر بیاید و مسائل در هم گره بخورند به ویژه  اگر از با نرم افزار حسابداری کار می کنید که قابلیت ادغام معاملات حساب های گوناگون را ندارد.
در نتیجه نرم افزار حسابداری دقیق سبب می گردد  مدیریت فعالیت های مالی گوناگون و کارهایی همچون خرید و فروش، محاسبه حقوق و دستمزد، ارتباط با مشتری CRM و ... به آسانی صورت گیرد. به همین خاطر انتخاب یک نرم افزار دقیق و توانا  که به شکل منظم به روز رسانی شود میتواند برای کاربر بسیار مفید باشد.

مدیریت جریان نقدی

احتیاجات جریان نقدی بایستی به شکل دقبق مدیریت شود، یک سرمایه گذاری بزرگ می تواند اداره  یک کسب و کار را دشوار سازد به همین خاطر به عنوان یک نتیجه اساسی از این قسمت، نظارت بر جریان های نقدی مستلزم یک نرم افزار حسابداری مدرن می باشد که امور مالی شرکت را مدیریت و به مطلوب ترین شکل میسر سازد.

پیش بینی های مالی

برقراری برنامه ریزی ها و پیش بینی های موفقیت مالی بخش اساسی از رشد کار و سبب موفقیت خیلی از شرکت هاست. نرم افزار حسابداری با به کار گیری از داده های حقیقی می تواند محاسباتی را نسبت به آینده جمع آوری نماید، نرم افزار یکپارچه سدنا یک نرم افزار با قابلیت های فراوان و قدرتمند در این حیطه به شمار می آید. پیش بینی های حقیقی یک شرکت گویای وضعیت اقتصادی آن سازمان می باشد.

خصوصیات نرم افزار حسابداری

نظر به وسعت یک شرکت، کاربران نرم افزارهای حسابداری و مالی بایستی به مواردی مانند دست یابی های گوناگون و اکانت های مختلف برای خریداران را دارا باشد. رئیس یک شرکت و یا کسب و کار قادر است با تعیین دست یابی های گوناگون کاربران از بالاترین کارایی نرم افزار مالی برخوردار شود.

10 خصوصیت مهم بهترین نرم افزار حسابداری

در نگاه اول  امکان دارد کلیه نرم افزارهای حسابداری در زوایای مختلف مانند حسابداری، انبارداری، خزانه داری، حقوق و دستمزد، تولید و بهای تمام شده، تولید و بهای تمام شده، پخش مویرگی و دیگر زیر سیستم های استاندارد حسابداری یک شکل به چشم بیاید، ولی پیش تر از بهترین نرم افزار حسابداری؛  قسمت بنیادی و هسته آن یعنی قسمت خدمات و پشتیبانی نرم افزار حسابداری است که از خصوصیات مهم یک نرم افزار حسابداری مناسب به شمار می آید که در اینجا به عناوین آن ها اشاره می نماییم.

  1. گزارش، تجزیه و تحلیل
  2.  طراحی و گرافیک
  3.  اتوماسیون
  4.  به روز رسانی
  5.  قابلیت سفارشی سازی
  6.  عملکرد متقابل
  7.  مقیاس پذیری
  8.  بسط
  9.  امنیت
  10.  قابلیت اجرا شدن در پلت فرم های مختلف

کاربران و خریداران عزیز می توانند برای کسب اظلاعات بیشتر و دقیق تر با موسسه ما در ارتباط باشند.

تلفن های تماس:88943632 - 88942653 - 88943398 -88943266 (021)

نشانی: تهران ، خيابان ولي عصر ،خیابان دمشق پلاك 23 - واحد 4

 

<< >> 

مقالات نرم افزار حسابداری